Ogłoszenia – X Niedziela Zwykła (11.06.2023 r.)

1. Dziękuję za przygotowanie czterech ołtarzy na Boże Ciało poszczególnym wioskom:  mieszkańcom Wyszyn, Zdroi, Woli Kolonii i Woli Szydłowskiej oraz mieszkańcom Wiśniewa. Asyście, Strażakom, dzieciom pierwszokomunijnym, które sypały kwiatkami, ministrantom wszystkim za wspólną modlitwę.
  2. W piątek przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, a w sobotę Wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny. Msze św. wieczorem o godz. 18.00
  3. W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Po Mszy św. o godz. 16.00 poświęcenie wianków i Procesja Eucharystyczna.
  4. We wtorek 13 czerwca przypada Nabożeństwo fatimskie.  Msza św. o godz. 18.00.Wystawienie, wspólny Różaniec oraz procesja fatimska wokół Kościoła. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  5. W związek małżeński mają zamiar wstąpić:
    • Jankowski Dawid, kawaler zam. Mława oraz Korzeniewska Paulina, panna zam. Wyszyny. Zapowiedź druga.
    • Łukasz Cichocki, kawaler zam. Otocznia Nowa oraz Patrycja Sykulska panna zam. Zawady Par. Radzymin. Zapowiedź druga.