Ogłoszenia – Jedenasta Niedziela Zwykła; Niedziela Trójcy Świętej (12.06.2022 r.)

1. Dzisiaj odbywają się w naszej parafii Komunie św. Dziękuję Rodzicom i dzieciom Komunijnym za przygotowanie tej Uroczystości, za dar ołtarza jakim są nowa ambonka z mikrofonem do celów liturgicznych. Dziękuję Katechetom, P. Organiście, Kościelnemu. Szczególnie dziękuje tym rodzicom, którzy sprzątali kościół na Uroczystość komunii. Wszystkim, którzy dołożyli starań by ta Uroczystość była piękna z serca dziękuję.
  2. Zapraszam dzieci z Pierwszej Komunii św oraz dzieci, które odnowiły Przyrzeczenia Chrztu na Biały Tydzień. Codziennie na godz. 18.00. W Boże Ciało proszę  aby dzieci komunijne sypały kwiatkami i wzięły udział w procesji Bożego Ciała w swoich strojach komunijnych.
  3. W czwartek uroczystość Bożego Ciała. Msza św o godz. 8.,00 9.00 i 11.30. Procesja Bożego ciała odbędzie się tradycyjnie do czterech ołtarzy. Proszę o przystrojenie ołtarzy:
    • przy domu p. Rejniak – Wyszyny
    • przy domu p. Ćwik – Zdroje
    • przy domu p Żandarskich – Wola Szydłowska Wola Kolonia
    • przy domu p. Kłos-Wiśniewo

Zapraszam asystę Procesyjną biel, Strażaków, wszystkich parafian. Proszę również o przystrojenie domów na Boże Ciało.

1. W budynku starej Plebanii można skorzystać z toalety. Dziękuję Parafianom za życzliwą pomoc w przygotowaniu tego pomieszczenia do użytku.
  2. W związek małżeński maja zamiar wstąpić:
    • Komor Dariusz zam. Rycice par. Baranowo oraz Kesling Katarzyna zam. Wiśniewo . Zapowiedź druga.
    • Tomczak Bartłomiej zam. Niegocin par Lipowiec oraz Marta Jednorlich zam. St Otocznia. Zapowiedz druga.
    • Cezary Leszek Maćkiewicz kaw z Mławy oraz Anna Maruszewska panna zam. Stara Otocznia. Zapowiedz druga.
    • Jaskulski Krzysztof zam. Wiśniewo oraz Lemanek Emilia Justyna zam. Wiśniewo. Zapowiedz pierwsza.
    • Wypych Przemysław zam. Gródki par Przełęk Kościelny oraz Krajewska Emilia panna zam. Trzcianka Kolonia. Zapowiedz pierwsza.