OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA (15.11.2020 R.)

1. Dziś po mszy św. o godz. 9.00 spotkanie z kandydatami do bierzmowania w grupie chłopców.
  2. Za tydzień Niedziela Chrystusa Króla, kończąca rok kościelny.
  3. W tym tygodniu i następnym zostaną podstawione przyczepy na cmentarz. Każdy będzie mógł podejść i wyrzucić uschłe kwiaty na przyczepę a doniczki należy odłożyć obok. Ułatwi nam to wywóz uschłych kwiatów z cmentarza.
  4. Dziękuje za ofiary na ogrzewanie mieszkańcom Starej Otoczni 1950 zł. Na ten cel ofiarę złożyli również: Bożena Marek Kaszuba z Wiśniewa, Magdalena Marek Talarek z Wiśniewa p. Klimkowscy z Wiśniewa, Kołakowska Daniela z Wyszyn, Janina Bąkowska z Dąbku oraz anonimowi ofiarodawcy. Bóg zapłać. Dziękuję panu Krasińskiemu z Dąbku oraz p. Radkowi Struzińskiemu z Wyszyn za pomoc w wywiezieniu liści spod kościoła.
  5. Dziś poświeciłem opłatek wigilijny. Pan Organista dostarczy go nam w następującym porządku:
    • Niedziela – (15.11) od 13 godz. – Wiśniewo od strony Wyszyn do stacji paliw oraz wzdłuż drogi nr 7
    • Poniedziałek (16.11) od 13 godz. – Wiśniewo cz.2 domy na osiedlu przy szkole wzdłuż drogi w kierunku Podkrajewa.
    • Wtorek (17.11) od 9 godz. Dąbek
    • Środa (18.11) od 9 godz. Trzcianka, Trzcianka Kolonia, od 11.30 – Wola Kolonia, Wola szydłowska
    • Czwartek (19.11) od 10 godz. Stara Otocznia, Nowa Otocznia, Żarnówek
    • Piątek (20.11) od 10 godz. Zdroje, Stare Wyszyny
    • Niedziela (22.11) od 13 godz. Wyszyny.
  6. W dalszym ciągu można nabywać świece Caritas w ramach Wigilijnego dzieła Pomocy dzieciom.