Ogłoszenia Parafialne – XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA (8.11 2020 r.)

  1. Dziś po Mszy św. o godz. 9.00 spotkanie z kandydatami do Bierzmowania (dziewczyny) za tydzień z grupą chłopców. Spotkania dla dzieci przygotowujących się do Komunii w tym miesiącu nie będzie.
  2. W środę 11 listopada świętujemy kolejną rocznice odzyskania Niepodległości. Msze św. o godz. 9.00 i  o godz. 11.30 za Ojczyznę. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. Proszę aby segregować śmieci na cmentarzu. Plastiki wrzucamy do przygotowanych pojemników zaś uschłe kwiaty składujemy obok.
  4. Jeśli sytuacja epidemiczna pozwoli pan Organista dostarczy do naszych domów opłatek. Jeśli nie opłatek będzie można nabyć w Kościele po każdej Mszy św.
  5. Zakończyliśmy zbiórkę dobrowolnych ofiar na zakup urządzeń grzewczych tzw. napromienników ciepła na podczerwień do naszego Kościoła. Dziękuję wszystkim ofiarodawcom ludziom dobrej woli. Na ten cel zebraliśmy 27.450 zł. Koszt tylko samych  urządzeń to 25 tyś.. Trzeba jeszcze zakupić okablowanie oraz niezbędne akcesoria. Stąd moja prośba o dalsze wsparcie, ponieważ nie wszyscy chcieli się włączyć w tę inwestycje twierdząc ,że im to nie potrzebne! Niebawem po uzyskaniu pozwoleń rozpoczniemy ich montaż w Kościele. Gdyby ktoś chciał jeszcze wesprzeć to dzieło można to zrobić wpłacając na konto parafialne (numer konta znajduje się na stronie internetowej Parafii.) lub bezpośrednio do kancelarii parafialnej. Na ten cel ofiary złożyli: Nowa Otocznia 2480zl, Wyszyny 6170zl, Trzcianka Wieś 1750, Dąbek 3150zl. Również: p. Andrzej Wiśniewski z Dąbrowy Górniczej, p. Smolińscy ze Zdrojów, p. Krasińscy z Dąbku, p. Fabisiak ze Zdrojów p. Teresa Ryszard Góreccy, Małgorzata Prątnicka Wola Kolonia, p. Tomczuk. p. Wiśniewscy z Dąbku. Dziękuje anonimowym ofiarodawcom.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *