OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA – WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH – (01.11.2020 R.)

1. Dziś jak wiemy Obchodzimy Uroczystość Wszystkich Świętych. Czcimy i wspominamy tych, którzy przebywają w Kościele zbawionych i osiągnęli chwałę nieba. Jednocześnie modlimy się dla nas kościoła żyjącego o dar świętości.
  2. Dziś msze św. o godz. 8.00 ,9.00 i 11.30. jak wiemy cmentarze pozostają zamknięte do jutra włącznie. Stąd zapraszam na Msze św. w intencji zmarłych do Kościoła.
  3. Dziś pierwsza niedziela miesiąca .Po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i Różaniec w intencji zmarłych. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Kandydatów do Bierzmowania oraz dzieci z racji epidemii zapraszam do spowiedzi przez cały tydzień pół godz. przed mszą św wieczorną (16.30).
  4. Przez cały miesiąc listopad możemy uzyskać odpust zupełny dla naszych bliskich zmarłych pod stałymi warunkami.
  5. Jutro Dzień Zaduszny (2 listopad). Msze św w Kościele o godz. 8.00, 9.00 i 11.30. P o sumie procesja żałobna wokół Kościoła. Można u p. Kościelnego zamawiać tzw. „podzwonne”
  6. Od dziś są odczytywane wypominki roczne zamówione na ten i następny rok.
  7. Dziekuje sołtysom poszczególnych wiosek za zebranie i przekazanie ofiar na zakup i montaż ogrzewania w naszym Kościele. Bóg zapłać za ofiary złożone na ten cel: Wiśniewo (3220zł)ofiarę na ten cel złożyło tylko 38 osób, Trzcianka kolonia (850zł), Zdroje(3780zł) i Wola Szydłowska (1750zł).Ofiarę na ten cel złożyli również: Zbigniew Zielkowski z Trzcianki Kolonii, Katarzyna Wiesław Genowefa Gajewscy oraz p. Walasek, Barbara Kłos, Anna Jarzębska, Janina Kurzynka oraz anonimowi ofiarodawcy.