OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XXXIV NIEDZIELA ZWYKŁA (22.11.2020 R.)

NIEDZIELA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

1. Dziś obchodzimy niedziele Chrystusa Króla, która kończy rok kościelny.
  2. Za tydzień Pierwsza niedziela Adwentu.
  3. Można nabywać świece Adwentowe w ramach wigilijnego dzieła Pomocy dzieciom.
  4. Dziś Pan Organista zakończy roznoszenie poświęconego opłatka. Gdyby ktoś chciał jeszcze nabyć opłatek można to zrobić po każdej Mszy św. oraz w kancelarii.
  5. Za dwa tygodnie 5 grudnia w sobotę odbędzie się w naszej parafii całodzienna adoracja i spowiedź adwentowa. Z racji na epidemię nie odbędą się trzydniowe rekolekcje adwentowe. Będzie można jednak skorzystać ze spowiedzi adwentowej. Będą zaproszeni księża spowiednicy. Już dziś zapraszam do takiej formy rekolekcji adwentowych.
  6. Ofiarę na ogrzewanie złożyli: Celmer Danuta z Otoczni, Katarzyna Sławomir Gorczyca z Wyszyn, Szwajcar Regina z Wyszyn Rodziny Skoniecznych i Karwackich oraz anonimowi ofiarodawcy. Bóg zapłać.
  7. Od 1 grudnia Msze św w tygodniu będą odprawiane o godz. 16.00
  8. W dalszym ciągu zachęcam by w miarę możliwości zabrać uschłe kwiaty z grobów i wrzucić je na przyczepę(bez doniczek). Ułatwi to wywóz kwiatów z cmentarza.