Ogłoszenia – XXX Niedziela Zwykła – Wszystkich Świętych (29.10.2023 r.)

  1. W środę 1-go listopada obchodzimy Uroczystość Wszystkich Świętych. Czcimy i wspominamy tych, którzy przebywają w Kościele zbawionych i osiągnęli chwałę nieba. Jednocześnie modlimy się dla nas kościoła żyjącego o dar świętości. Msze św.  w tym dniu o godz.: 9.00 (Kościół Parafialny) i na cmentarzu o godz. 11.30  za zmarłych spoczywających na cmentarzu.
  2. W czwartek 2-go listopada Dzień Zaduszny. Msze św. o godz. 8.00, 9.15  i 11.30.  Po sumie procesja żałobna wokół Kościoła. Po południu o godz. 16.00 Odmówimy na cmentarzu Różaniec za naszych Zmarłych. U p. Kościelnego można w tym dniu zamawiać tzw. : „podzwonne”.
  3. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca .Po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu . W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Różaniec w sobotę o godz. 15.30.
  4. W dn. od 1 do 8 listopada możem uzyskać odpust zupełny za zmarłych. Należy nawiedzić cmentarz ,być w stanie łaski uświęcającej i odmówić modlitwę na intencje Ojca św. Ci, którzy nie mogą z racji wieku i choroby nawiedzić cmentarza mogą uczynić to pozostając w swoich domach.
  5. Od następnej niedzieli będą odczytywane wypominki roczne zamówione na ten i następny rok.
  6. Po zmianie czasu od piątku w tym tygodniu Msze św. będą odprawiane o godz. 16.00
  7. We wtorek zakończymy miesiąc Różańcowy. Bóg Zapłać  dzieciom i wszystkim, którzy codziennie gromadzili się na Różańcu. Dzieci w poniedziałek po Różańcu otrzymają pamiątki.
  8. Dziękuje p. Sobczak z Woli Szydłowskiej za przekazanie chryzantem do Kościoła i do Kaplicy cmentarnej. Bóg Zapłać.
  9. Intencje mszalne.

Możesz również polubić…