OGŁOSZENIA PARAFIALNE – I NIEDZIELA ADWENTU (29.11.2020 R.)

  1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Adwent- czas przygotowania do Bożego Narodzenia.
  2. W czasie adwentu odprawiane są Msze św. Roratnie ku czci Matki Bożej. W naszym Kościele roraty będą odprawiane w środę i sobotę o godz. 16.00.
  3. Najbliższy piątek to pierwszy piątek miesiąca.
  4. W sobotę w naszej parafii odbędzie się całodzienna Adoracja oraz spowiedź Adwentowa. Msze św. w tym dniu o godz. 9.00. 11.30, oraz 17.00.Spowiednicy będą w konfesjonałach przed i w trakcie nabożeństw. Zachęcam do skorzystania ze Spowiedzi i Komunii św.
  5. Następna niedziela jest pierwsza niedzielą miesiąca. Po Mszy św. o godz. 11.30 wystawienie i Adoracja.
  6. Są do nabycia świece wigilijne.

Dziękuję za ofiary na ogrzewanie Kościoła: p. Bucholskim z Wiśniewa, p. Jadwidze Chmielewskiej i p. Janowi Zybowskiemu z Wiśniewa, p. Mariannie Zabuskiej z Trzcianki, Rnie Kucińskich z Dąbku, rodzinie Babut z Trzcianki Kolonii oraz p. Struzińskiemu Wiesławowi z Wiśniewa.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *