OGŁOSZENIA PARAFIALNE – II NIEDZIELA ADWENTU (06.12.2020 R.)

  1. Dziś pierwsza Niedziela miesiąca Po sumie wystawienie Najświetszego Sakramentu i Adoracja.
  2. We wtorek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia N.M. P. Msza sw o godz. 16.00. Modlic się będziemy szczególnie za niewiasty.
  3. Są jeszcze do nabycia świece wigilijne.
  4. Zgodnie ze statutem Diecezji Płockiej nowy Proboszcz ma obowiązek powołania nowej Rady Parafialnej. Z dn 26.11 2020 powołałem nowa Radę parafialną, która będzie wspierać Proboszcza w pracach i inicjatywach na rzecz parafii. W skład rady weszli: Leszek Benecki z Wyszyn,Małgorzata Masiak ze Zdrojów,Anna Mieszcyńska z Woli Szydłowskiej, Elżbieta Białoskórska oraz Bogdan Krasiński z Dąbku,Wojciech Walasek z Trzczianki ,Męzik Tadeusz z Wiśniewa, Alicja Lewicka z Otoczni Nowej i Marzena Zaręba z Otoczni Starej .Dotychczasowym członkom rady bardzo dziękuje za wkład i wszelka pomoc na rzecz Parafii. Nowym radnym życzę błogosławieństwa Bożego i opieki Maryji w trosce o nasza parafię.
  5. Dziękuję za uprzątniecie grobów na cmentarzu z uschłych kwiatów: p. Kościelnemu,p. Pawłowi Sotowiczowi oraz p. Piotrowi Gręda .Bóg Zapłać za podstawiona przyczepę p. G. Welencowi i wywiezienie.
  6. Dziękuje za ofiary na ogrzewanie: Wandzie i Ireneuszowi Wodzyńskim z Wiśniewa , Janinie Mańkowskiej z Dąbku, p. Gaworek z Wiśniewa,p. Annie Staniszewskiej z Wiśniewa.
  7. Proszę zgłaszać chorych, których odwiedzę przed świętami.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *