Ogłoszenia – XVI Niedziela Zwykła (16.07.2023 r.)

  1. Za tydzień w niedzielę  23 lipca  w przed dzień wspomnienia św. Krzysztofa patrona kierowców w naszej parafii odbędzie się  po każdej Mszy św. poświęcenie pojazdów. Otrzymamy  okazjonalne pamiątki ze św. Krzysztofem. Ofiary, które złożymy zgodnie ze zwyczajem przeznaczymy  na pomoc w zakupie pojazdów dla Misjonarzy, którą zajmuje się organizacja MIVA POLSKA.
  2. W środę 26 lipca przypada doroczny Parafialny Odpust ku czci św. Anny. Zapraszam wszystkich Parafian i Gości. Msze św. o godz.: 8.00, 9.00 oraz Suma Odpustowa o godz. 11.30. Zapraszam na sumę asystę procesyjną i biel.  We wspomnienie św. Joachima i Anny Rodziców N.M. P. chcemy modlić się i pamiętać i okazać wdzięczności rodzicom, dziadkom, emerytom.
  3. W sobotę 22 lipca święto Marii Magdaleny
  4. W związek małżeński maja zamiar wstąpić:
    • Dawid Wilk kawaler zam. w Otoczni St. par tutejsza oraz Karolina Klaudia Szustek panna zam. Sułkowo Polne par. Niedzbórz. Zapowiedź pierwsza.
    • Patryk Wyrzykowski kawaler zam.  Otocznia Nowa par tut. oraz Paulina Bukowska panna zam. w Mławie. Zapowiedź pierwsza.

Możesz również polubić…