Ogłoszenia – XXVI Niedziela Zwykła (01.10.2023 r.)

1. Dziś przezywamy w naszej Parafii  ku Czci Matki Boskiej Różańcowej. Suma  Odpustową o godz. 12.00. Zapraszam wszystkich parafian i gości.
  2. W najbliższą Pierwszą sobotę miesiąca będziemy przeżywać Dzień Eucharystyczny. Rozpoczniemy go  Mszą św. o godz. 8.00 w intencji Parafian. Następnie odbędą się czuwania Kół oraz przedstawicieli parafii. O godz. 15.00 odprawimy Koronkę do Miłosierdzia Bożego. Różaniec o godz. 16.30 i zakończymy dzień Eucharystyczny Mszą św. o godz. 17.00. Plan Dnia Eucharystycznego znajdziemy w gablocie oraz na stronie Parafii. Zachęcam do licznego udziału w codziennym Różańcu o godz. 16.30. Szczególnie zapraszam Dzieci.
  3. W czwartek wspomnienie św. siostry Faustyny Kowalskiej. W sobotę  wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.
  4. Za tydzień w niedzielę na Mszy św. o godz. 9.15  zapraszam  Dzieci z Rodzicami, którzy przygotowują się do Komunii św. oraz Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu.
  5. Trwają prace przy remoncie Parkanu. Zakończyliśmy prace przy remoncie schodów do kancelarii oraz położeniu kostki przy kancelarii Parafialnej.
  6. Dziś pierwsza niedziela miesiąca po Sumie Odpustowej Adoracja i procesja Eucharystyczna. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota Miesiąca.