Ogłoszenia – XIX NIEDZIELA ZWYKŁA (08.08.2021 r.)

  1. W miniony piątek 6 sierpnia pielgrzymi wyruszyli z Płocka na Jasna Górę. W codziennych modlitwach pamiętajmy o tych ,którzy wędrują do Matki Boskiej Jasnogórskiej. 
  2. W sobotę 14 sierpnia wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbe, prezbitera i męczennika ,patrona trudnych czasów. 
  3. W  przyszłą niedzielę 15 sierpnia Uroczystość  Wniebowzięcia N.M. P. Poświęcenie ziół i kwiatów po każdej Mszy św. W tym dniu przypada również 101 rocznica „Cudu nad Wisłą” 15 sierpnia 1920r.Wojska polskie pokonały bolszewików, co uchroniło Europę przed zalewem komunizmu. Jest to także święto Wojska Polskiego. 
  4. W minionym tygodniu odbyło się spotkanie sołtysów i Rady parafialnej. Ustalono termin Dożynek parafialnych na dzień 05 września. Gospodarzami tegorocznych dożynek będą mieszkańcy Otoczni. Oni wykonają wieniec dożynkowy oraz będą starostami dożynek, przynosząc do kościoła wypieczony z tegorocznych zbóż bochen chleba. Zapraszamy do wspólnego świętowania.
  5. W tym tygodniu przypada wspomnienie św. Wawrzyńca- diakona ,we wtorek oraz św. Klary w środę. 
  6. W piątek 13 dnia miesiąca zapraszam na nabożeństwo Fatimskie. Po Mszy św. o godz. 18.00 wspólny różaniec oraz Procesja Fatimska. 
  7. Intencje.
-Zapowiedzi Przedślubne-

KONRAD MICHAŁ ŁĄCKI kawaler zam. Wola szydłowska oraz ANITA ŁBIK, panna zam. Ciechanów. Zapowiedź pierwsza.

Możesz również polubić…