Ogłoszenia – Druga Niedziela Wielkanocna; Miłosierdzia Bożego (23.04.2022 r.)

  1. Dziś  po Mszy św. o godz. 9.00 spotkanie z Radą parafialną. 
  2. Dziś niedziela Miłosierdzia Bożego. Po każdej Mszy św. odmawiamy Koronkę do Miłosierdzia Bożego polecając Jezusowi naszą parafię . 
  3. Dziekuję za ofiary na cele gospodarcze .Aktualnie trwa remont naszych organów w Warsztacie. 
  4. Za tydzień w niedzielę rozpoczynamy miesiąc maj. Po każdej Mszy św będziemy odprawiać majowe. Zachęcam do przystrojenia Krzyży i figurek przydrożnych. Niech to będzie znak naszej wiary i pobożności maryjnej. Po sumie wystawienie i nabożeństwo majowe. 
  5. 5 maja  (czwartek) w naszym Kościele o godz. 9.00 odbędzie się uroczysta Msza św. z okazji patrona naszej szkoły oraz Konstytucji 3-go Maja. Dzieci naszej szkoły wraz z wychowawcami zaprezentują okolicznościowy program z tej okazji. Serdecznie już dziś zapraszam . 
  6. Intencje

Możesz również polubić…