Ogłoszenia – SIÓDMA NIEDZIELA WIELKANOCNA -WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE (16.05.2021 r.)

1. Za tydzień Niedziela Zesłania Ducha św.-Zielone Świątki, która kończy okres Wielkanocy oraz spowiedzi wielkanocnej.
  2. W tym tygodniu odbędą się próby przed Komunią św. Zapraszam w czwartek na godz. 16.30 dzieci do Pierwszej Komunii św., a w piątek na godz. 16.30 dzieci przed odnowieniem przyrzeczeń Chrztu. Przypomnę, że Komunie w naszej parafii przypadają na dzień 30 maja.
  3.  W pracowni fotograficznej można już odbierać zdjęcia od Bierzmowania. Zainteresowani proszeni są o odbiór zdjęć.
  4. Jutro o godz. 19.00 poświecenie nowej Figurki w Dąbku Kolonii. Dziękuję jednej z rodzin, oraz pozostałym, którzy  przyczynili się do odnowienia tej Figurki.

W związek małżeński maja zamiar wstąpić: Kamil Krzysztof zam. w Mławie oraz Serafinowska Patrycja panna zam. w St. Otoczni. Zapowiedź druga.