Ogłoszenia – II Niedziela Adwentu (04.12.2022 r.)

  1. Dziś pierwsza Niedziela miesiąca Po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja. Kończymy dziś rekolekcje. Dziękuje Ks. Proboszczowi Januszowi Wilkowskiemu z Dębska za przeprowadzenie Rekolekcji, wszystkim kapłanom za pomoc i spowiedź. Tym, którzy byli i skorzystali z tego czasy łaski Bóg zapłać.
  2. W czwartek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia N.M. P. Msza św. o godz. 16.00. Modlić się będziemy szczególnie za niewiasty.
  3. Są jeszcze do nabycia świece wigilijne.
  4. Proszę zgłaszać chorych, których odwiedzę przed świętami.
  5. Pan Wójt Jacek Świderski serdecznie zaprasza wszystkich Seniorów z terenu Gminy Stupsk na Wigilię Seniora, która odbędzie się 18 grudnia 2022 r. o godz. 15.00 w świetlicy wiejskiej w Zdrojach. Osoby zainteresowane spotkaniem proszone są, aby zgłaszały się do sołtysów lub Gminnej Biblioteki Publicznej w Stupsku.
  6. Intencje mszalne.

Możesz również polubić…