Ogłoszenia – DWUNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA (20.06.2021 r. )

1. W piątek zakończenie roku szkolnego. dzieci i młodzież rozpoczną wakacje. Niech to będzie czas odpoczynku ale i rozwagi. Niech dzieci młodzież pamiętają gdziekolwiek będą spędzać wakacje o obowiązku niedzielnej Mszy św.
  2. Od dziś Biskup Płocki Piotr Libera zniósł dyspensę od niedzielnej i świątecznej Mszy św z racji na epidemię. Pamiętajmy o przykazaniu Boskim i Kościelnym aby dzień ,święty święcić i obowiązku niedzielnej Mszy św .Zachęcam do licznego udziału we Mszach św w naszym Kościele. Budujmy wspólnotę tej parafii.
  3. W czwartek przypada uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Msza św w naszym Kościele o godz. 18.00.
  4. W związek małżeński mają zamiar wstąpić:

Wieczorek Konrad kaw, zam Strzałkowo par. Stupsk oraz Jarzębska Adriana, panna zam. Wola Kolonia. Zapowiedź druga.

Gołębiewski Mateusz, kawaler zam. Wiśniewo oraz Ewelina Anna Derewicz panna zam. Grójec par. Węgra. Zapowiedź pierwsza.