Ogłoszenia – Niedziela Zesłania Ducha Świętego (05.06.2022 r.)

1. Dziś obchodzimy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Kończy się okres wielkanocny. Za tydzień niedziela Trójcy Świętej.
  2. Za tydzień w niedzielę na Mszy św. o godz. 9.00 dzieci klas IV odnowią swoje Przyrzeczenia Chrztu Świętego, a o godz. 11.30 dzieci klas III przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej.
  3. Jutro Drugi dzień Zielonych Świątek. Święto N. M. P. Matki Kościoła. Msza św. wraz z nabożeństwem czerwcowym o godz. 18.00
  4. W tym tygodniu odbędą się próby przed Komunią:
    • Poniedziałek i wtorek o godz. 16.00 dla dzieci Pierwszokomunijnych
    • w środę i czwartek o godz. 16.00 dla dzieci ,które odnowią Przyrzeczenia chrztu św.
  5. Spowiedź dzieci i Rodziców przed Komuniami w piątek od godz. 16.00.
  6. W piątek na godz. 9.00 zapraszam rodziców do pomocy w sprzątaniu Kościoła.
  7. Za dwa tygodnie Boże Ciało. Procesja po Sumie odbędzie się tradycyjnie do czterech ołtarzy przez Wyszyny. Proszę  o dekorację ołtarzy poszczególne wioski.( tak jak to było przed pandemią).
  8. W związek małżeński maja zamiar wstąpić:
    • Komor Dariusz zam. Rycice par Baranowo oraz Kesling Katarzyna zam. Wiśniewo. Zapowiedź pierwsza.
    • Tomczak Bartłomiej kaw zam. Niegocin par. Lipowiec K. oraz  Marta Katarzyna Jednorlich panna zam. Stara Otocznia par tut. Zapowiedź pierwsza.
    • Cezary Leszek Maćkiewicz kaw zam. Mława oraz Anna Maruszewska panna zam. Stara Otocznia. Zapowiedź pierwsza.