Ogłoszenia – XXXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – NIEDZIELA CHTYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA (21.11.2021 r.)

1. Dziś obchodzimy niedziele Chrystusa Króla, która kończy rok kościelny. Po Mszy św. o godz. 9.00 spotkanie z kandydatami do Bierzmowania.
  2. Za tydzień Pierwsza niedziela Adwentu.
  3. Można nabywać świece Adwentowe w ramach wigilijnego dzieła Pomocy dzieciom.
  4. Pan Organista zakończył roznoszenie poświęconego opłatka wigilijnego. Gdyby ktoś chciał jeszcze nabyć opłatek można to zrobić po każdej Mszy św.
  5. Za dwa tygodnie  3,4 i5 grudnia w  odbędzie się w naszej parafii odbędą się rekolekcje Adwentowe połączone z sakramentem Pokuty i Pojednania.
  6. Rozpoczęliśmy prace związane z ogrodzeniem cmentarza. Zostanie zamontowana również brama wjazdowa z tyłu cmentarza. Ofiary, które zbierzemy za tydzień w ostatnią niedzielę miesiąca przeznaczymy na ten cel.
  7. Dziś możemy złożyć do Puszek dobrowolną ofiarę na Caritas, które zostaną przeznaczone na pomoc migrantom.
  8. W dalszym ciągu zachęcam by w miarę możliwości zabrać uschłe kwiaty z grobów i wrzucić je na przyczepę( bez doniczek). Ułatwi to wywóz kwiatów z cmentarza.
  9. W tym tygodniu w poniedziałek przypada wspomnienie św. Cecylii patronki śpiewu i muzyki kościelnej.