Ogłoszenia – Niedziela w Oktawie Bożego Narodzenia; Święto świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa (26.12.2021 r.)

  1. Dzisiaj obchodzimy Święto św. Rodziny. W tym dniu szczególnie prosimy Boga o błogosławieństwo dla naszych Rodzin i Małżeństw. Trwa Oktawa Bożego Narodzenia.
  2. W piątek wspomnienie św. Sylwestra – ostatni dzień roku kalendarzowego. Ten trudny rok zakończymy w naszym Kościele Mszą św. dziękczynno-błagalną o godz. 17.00. Zapraszam Parafian do wspólnej modlitwy. Zapraszam szczególnie choć jednego przedstawiciela Rodziny z której przez miniony rok ktoś zmarł. Proszę o przyniesienie znicza, który zapalimy w kościele, pomodlimy się za tego zmarłego, następnie znicze zabierzemy na cmentarz i postawimy na grób zmarłego. W ten sposób chcemy pamiętać i pomóc modlitwą tym zmarłym.
  3. W sobotę -1 stycznia-Nowy Rok. W tym dniu obchodzimy Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Jest to również światowy Dzień Pokoju. Msze św w Nowy Rok o godz;. 9.00 i 11.30. Jest to pierwsza sobota miesiąca .
  4. Przyszła niedziela jest pierwsza niedzielą miesiąca Po sumie Adoracja. W tym dniu w naszym Kościele będzie grać Kolędy Orkiestra Gminna.
  5. Jak już ogłaszałem kolędę w naszej parafii rozpoczniemy w poniedziałek 03 stycznia według tradycyjnego porządku. Kolędę rozpoczynać będziemy od godz.9.00. Za tydzień podam program.
  6. Jeszcze raz dziękuję za wspólne przeżycie świąt. Panu kościelnemu p. Organiście, Ministrantom, Lektorom. Wszystkim za obecność i złożone ofiary podczas Pasterki i Bożego Narodzenia. Przeznaczymy je na ogrzewanie Kościoła. Serdecznie dziękuję.
  7. Intencje mszalne.

Możesz również polubić…