Ogłoszenia – XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA (05.09.2021 r.)

                                            

  1. Dziś na sumie przeżywamy Uroczystość dożynkową . Bardzo dziękuję  wszystkim którzy przyczynili się do zorganizowania tych dożynek. Bóg zapłać mieszkańcom Otoczni St i N. za wieniec dożynkowy bochny chleba, dary oraz organizację tegorocznych dożynek. Dziękuje Kołom Gospodyń z Otoczni oraz Wyszyn za przygotowanie potraw dożynkowych oraz Pikniku. Dziękuję Sołectwom za wypieczenie ciast. Panu Wójtowi za materialne wsparcie oraz p. Mirosławowi Koźlakiewiczowi za sponsorowanie  Pikniku. Wszystkim Sołtysom Rolnikom i tym ,którzy pomagali w przygotowaniu bardzo dziękuję. Po zakończonych uroczystościach zapraszamy wszystkich na poczęstunek obok świetlicy wiejskiej.
  2. Dziś w godz. 12-14 będzie można w świetlicy zaszczepić się jednodawkową szczepionką. Trzeba zabrać ze sobą dowód osobisty.
  3. Dziś po Mszy św o godz. 9.00 poświęcenie tornistrów dla pierwszoklasistów. W każda niedzielę po Mszy św o godz. 9.00 będą rozdawane dzieciom karteczki- pamiątki Mszy św.
  4. Pierwsza Komunia w naszej parafii za rok odbędzie się 12 czerwca na Mszy św o godz. 11.30. Zaś Komunia generalna również 12 czerwca na Mszy św o godz. 9.00. zapisy do pierwszej komunii( kl III) oraz generalnej (kl IV) za tydzień w niedzielę po Mszy o godz.9.00. Zapraszam dzieci Komunijne z Rodzicami.
  5. Dziękuję za ofiary na cele gospodarcze w  wysokości 3.000 złożone w ubiegłym tygodniu. W tym tygodniu trwały prace przy porządkowaniu drzew w ogrodzie. Dziękuje p. Mariuszowi Góreckiemu z Dąbku wraz z pracownikami za wykonaną prace i pomoc w uprzątnięciu terenu. Bóg zapłać.
  6. Dziękuję za obecność i wygłoszenie kazań na temat Sługi Bożego Ks Kardynała St. Wyszyńskiego oraz kazania dożynkowego Ks. Profesorowi Waldemarowi Graczykowi.
  7. W środę przypada Uroczystość Narodzenia Najśw. Maryi Panny. Matki Bożej Siewnej. Msze św wieczorem.
  8. Intencje mszalne.

Możesz również polubić…