Ogłoszenia – VI Niedziela Zwykła (11.02.2024 r.)

1. W  środę Popielec. Rozpoczyna się Wielki Post. W środę Popielcową Msze św. o godz. 9.00 oraz 17.00. Posypanie głów popiołem na każdej Mszy św. W tym dniu obowiązuje post ścisły.
  2. Droga Krzyżowa w każdy piątek o godz. 16.00. Po niej będzie odprawiana Msza św.
  3. Gorzkie Żale w każdą niedziele po Sumie. Zachęcam do udziału w tych nabożeństwach.
  4. W piątek Zapraszam na Drogę Krzyżową oraz  Mszę św. W Intencji zakończenia wojny na Ukrainie. Zachęcam do podjęcia w tej intencji również postu piątkowego.
  5. Za tydzień Pierwsza niedziela Wielkiego Postu. W tym roku z racji na czekające nas Misje św. w czerwcu rekolekcji Wielkopostnych nie będzie. 16 marca w sobotę odbędzie się dzień Spowiedzi, abyśmy mogli duchowo przygotować się do Wielkanocy.
  6. Zgodnie z prośbą  Przewodniczącego KEP oraz Biskupa Szymona Stułkowskiego w środę popielcową zbierzemy ofiary do Puszek na rzecz pomocy Ukrainie.
  7. Dziś po Mszy św. o godz.9.15 spotkanie z dziećmi i Rodzicami przed Komunią św.
  8. W minionym tygodniu został wywieziony gruz po starym ogrodzeniu z cmentarza. W dalszej kolejności będą odbywać się prace przy montowaniu nowego ogrodzenia.