Ogłoszenia – XXV ZWYKŁA (24.09.2023 r.)

  1. W niedzielę rozpoczyna się miesiąc październik. Czas szczególnie poświęcony modlitwie różańcowej. W naszym Kościele różaniec codziennie o godz. 16.30.Po różańcu będzie odprawiana Msza św. Zapraszam na różaniec wszystkich parafian szczególnie zapraszam dzieci, które będą codziennie za uczestnictwo w Różańcu  otrzymywać karteczki różańcowe. Na koniec miesiąca dzieci wylosują nagrody za najlepszą frekwencję na różańcu. Zachęcam nas wszystkich do uczestnictwa w Różańcu ,modlitwie  którą tak ukochał św. Ja Paweł II .
  2. W następną niedzielę (01 października) przypada nasz Odpust parafialny ku Czci M. B. Różańcowej. Uroczysta Suma odpustowa o godz. 12.00. Po sumie Suplikacje i Procesja eucharystyczna. Przed  sumą  o godz.:11.30 zapraszam wszystkie Koła Różańcowe naszej Parafii na wspólny Różaniec. Rozpoczniemy w ten sposób miesiąc Różańcowy. Zapraszam  serdecznie Asystę Procesyjną ,biel, Druhów Strażaków  Wszystkich Parafian oraz Gości.
  3. OSP w Wyszynach dziękuje wszystkim za przekazany złom.
  4. Dziękuję za ofiary dziś złożone na cele gospodarcze. Trwają aktualnie prace przy remoncie parkanu przed Kościołem.
  5. W czwartek przypada wspomnienie św. Wacława męczennika a w piątek święto Świętych Archaniołów Michała Gabriela i Rafała.
  6. Intencje mszalne.

Możesz również polubić…