Ogłoszenia – DRUGA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU (28.02.2021 R.)

1. Dziś przeżywamy w Kościele Niedzielę „ Ad Gentes” czyli dzień modlitwy, postu i Solidarności z Misjonarzami.
  2. W sobotę po Mszy św. o godz. 16.00 spotkanie z dziećmi przed pierwszą Komunią św. Zostanie zdjęta z dzieci miara do uszycia alb komunijnych.
  3. Za tydzień w niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00 spotkanie z kandydatami do Bierzmowania oraz dziećmi i Rodzicami kl. IV.
  4. W tym tygodniu w czwartek będziemy przeżywać święto św. Kazimierza Królewicza.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek, sobota oraz niedziela miesiąca. W piątek spowiedź od godz. 15.30. Po Drodze Krzyżowej i Mszy św. adoracja pierwszo-piątkowa.
  6. W sobotę zapraszam Koła Różańcowe na wspólny Różaniec przed Msza św. o godz. 15.30
  7. Za tydzień w niedzielę Gorzkie Żale i Adoracja po Mszy św. o godz. 11.30
  8. Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii odbędą się w dn. 19-21 marca i rozpoczniemy je uroczystością ku Czci św. Józefa.
  9. Dziękuję za złożone dziś ofiary na cele gospodarcze.

Do nabycia są baranki wielkopostne w ramach naszej jałmużny wielkopostnej. Cena 5 zł.