Ogłoszenia – XXVI Niedziela Zwykła (25.09.2022 r.)

  1. W sobotę rozpoczyna się miesiąc październik. Czas szczególnie poświęcony modlitwie różańcowej. W naszym Kościele różaniec codziennie o godz. 16.30.Po różańcu będzie odprawiana Msza św. Zapraszam na różaniec wszystkich parafian szczególnie zapraszam dzieci, które będą codziennie za uczestnictwo w Różańcu  otrzymywać karteczki różańcowe. Na koniec miesiąca dzieci wylosują nagrody za najlepszą frekwencję na różańcu. Zachęcam nas wszystkich do uczestnictwa w Różańcu ,modlitwie  którą tak ukochał św. Ja Paweł II .
  2. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota i niedziela miesiąca. W  pierwszy piątek miesiąca spowiedź przed Różańcem.
  3. Za dwa tygodnie w niedzielę (9 października) przypada nasz Odpust parafialny ku Czci M. B. Różańcowej. Uroczysta Suma odpustowa o godz. 12.00. Po sumie Suplikacje i Procesja eucharystyczna. Jak już ogłaszałem w przeddzień w sobotę 8 października odbędzie się w naszej parafii całodzienna Adoracja. Szczegółowy program Adoracji jest już w gablocie i na stronie internetowej. Szczególnie zapraszam do adoracji Koła Różańcowe z naszej parafii, które maja wyznaczone godziny Adoracji. Adorację rozpoczniemy o godz. 8.00 Mszą św. i  zakończymy Różańcem i  Eucharystią o godz. 17.00. Szczegóły podam jeszcze w niedzielę za tydzień. Zapraszam do wspólnej Adoracji wszystkich parafian.
  4. Dziękuję za ofiarę na cele gospodarcze. Rozpoczęły się już prace przy remoncie Kaplicy na Cmentarzu. Kaplica zostanie w całości odnowiona i pomalowana. Zostały zalane nowe ławy i będzie wylana nowa płyta nad kaplicą. Przybliżony koszt remontu podam po zakończonych pracach.
  5. Za tydzień w niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00 spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania.
  6. Intencje mszalne.

Możesz również polubić…