Ogłoszenia – 18.09.2022 r.

1. Dziś po Mszy św. o .godz. 9.00 Nabożeństwo ku czci św. Stanisława Kostki. Dziękuję p. katechetkom oraz dzieci i młodzieży naszej Parafii za wczorajsze Pielgrzymowanie do Rostkowa.
  2. W dn. 26 lipca -6 sierpnia następnego roku(2023) odbędą się Światowe Dni Młodzieży w Lizbonie. Chętni na wyjazd mogę zgłaszać się do Parafii Dziekańskich w Mławie. Pierwsze spotkanie organizacyjne odbędzie się 23 września o godz. 19.00 w kościele parafii św. Rodziny.
  3. W tym tygodniu w środę święto św. Mateusza Apostoła oraz w piątek wspomnienie św. O Pio z Pietrelciny.
  4. Za tydzień w niedzielę zbierzemy ofiary na cele gospodarcze.
  5. Dzisiejsze ofiary zebrane do puszek przeznaczymy zgodnie z decyzja Ks Bpa na  Katolickie radio i prasę w naszej diecezji.
  6. Odpust Parafialny Matki Bożej Różańcowej w tym roku będzie połączony z nabożeństwem Czterdziestogodzinnym i odbędzie się w dn. 8 – 9 października. Szczegóły podam w następną niedzielę.
  7. W związek małżeński maja zamiar wstąpić:
    • Adrian Gadomski kawaler zam. Wyszyny ul Kolejowa oraz Zaręba Anna panna zam. Stupsk. Zapowiedź druga.