Ogłoszenia – XX Niedziela Zwykła (20.08.2023 r.)

  1. Dziś na Mszy św. o godz. 11.30   będziemy modlić się w intencji poległych żołnierzy w wojnie 1920 r. oraz ks St. Szulborskiego. Na ich grobach złożymy pamiątkowe kwiaty oraz zapalimy znicze.
  2. 03 września na Sumie odbędą się Dożynki Parafialne. Odbędzie się  poświecenie wieńca Dożynkowego oraz chleba wypieczonego z tegorocznych zbóż. Uroczystości będzie przewodniczył Ks. dr. Piotr Grzywaczewski –Kanclerz  Kurii Diecezjalnej w Plocku. Zapraszam władze samorządowe, Dyrekcje szkół, Koła Gospodyń Wiejskich, Sołtysów, dh.  Strażaków, Rolników naszej Parafii Parafian i Gości. Po zakończonej części liturgicznej Zapraszam do wspólnego podzielenia się chlebem dożynkowym przy świetlicy. Dla  dzieci będą przewidziane atrakcje a dla wszystkich zabawa taneczna z Zespołem Project.
  3. Za tydzień w niedzielę delegacja Rolników naszej parafii wraz z Ks. Proboszczem bierze udział w Dożynkach Diecezjalnych i Wojewódzkich w Bieżuniu.
  4. Za tydzień w ostatnią niedzielę miesiąca zbierzemy ofiary na cele gospodarcze.
  5. W tym tygodniu w sobotę przypada Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Msza św. wieczorem o godz.  17.00
  6. Intencje mszalne.

Możesz również polubić…