Ogłoszenia – XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA (12.09.2021 r.)

1. Dziś po Mszy św o godz. 9.00 spotkanie z dziećmi i Rodzicami przed Pierwszą i Generalna Komunią. Dzieci w niedziele po Mszy św będą otrzymywać karteczki- pamiątki.
  2. Za tydzień w niedziele po Mszy św o godz. 9.00 Nabożeństwo do św Stanisława Kostki. Patrona dzieci i młodzieży
  3. Jutro w poniedziałek 13 dnia miesiąca zapraszam na nabożeństwo fatimskie po Mszy św o godz. 18.00 Różaniec i procesja fatimska.
  4. Spotkania przed Bierzmowaniem dla klas VII i VIII oraz chętnych rozpoczniemy po odpuście Parafialnym w październiku.
  5. Jeszcze raz wszystkim dziękuję za udane Dożynki w ubiegłą Niedzielę. Wszystkim Organizatorom. darczyńcom sołtysom Kołom Gospodyń Wiejskich i pozostałym za pomoc i organizację.
  6. Dziś dzień Beatyfikacji Sługi Bożego Ks Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Nasze modlitwy do Boga możemy od dziś zanosić za wstawiennictwem tego błogosławionego Patrona.
  7. Są  już do nabycia kalendarze Rolników w cenie 28 zł. Można je nabyć po Mszach św. w zakrystii.
  8. Trwamy w Roku Rodziny oraz Roku św. Józefa. W każdą środę sprawujemy Msze św wotywne o św Józefie oraz odmawiamy Litanie do św Józefa patrona Kościoła i Rodzin.
  9. Pamietajmy o zasadach bezpieczeństwa w trakcie nabożeństw: maseczki dezynfekcja.