Ogłoszenia – XVII Niedziela zwykła (30.07.2023 r.)

  1. W  tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota  miesiąca. Zapraszam na msze św. oraz Adorację Najśw. Sakramentu. Różaniec w sobotę  przed Mszą św. o godz. 16.00. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca po sumie Adoracja i Procesja Eucharystyczna.
  2. Dziękuję za obecność i wspólną modlitwę na Odpuście Parafialnym. Asyście Procesyjnej Ministrantom ,lektorom. Dziękuję życzliwym Parafianom za pomoc w zorganizowaniu Odpustu. . Bóg zapłać .
  3. We wtorek rozpoczynamy miesiąc sierpień. W tym miesiącu Kościół zachęca nas do dobrowolnej abstynencji. Jest to rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Pamiętajmy w naszych  modlitwach o tych, którzy oddali życie za nasza Ojczyznę.
  4. W przyszłą niedzielę Przemienienia Pańskiego wyrusza Piesza Pielgrzymka z Płocka na Jasna Gorę Pamiętajmy o pielgrzymach w swoich modlitwach.
  5. Dziś po Mszy św. o godz. 9.15 spotkanie z sołtysami i radnymi parafialnymi.
  6. Nasze parafialne dożynki planujemy na  niedzielę 03 wrzesnia 2023 na Sumie.
  7. W tym tygodniu w piątek przypada wspomnienie św. Jana Marii Vianneya- patrona proboszczów
  8. Intencje mszalne.

Możesz również polubić…