Ogłoszenia – VI Niedziela Wielkanocna (14.05.2023 r.)

1. Za tydzień w niedzielę uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Za dwa tygodnie Uroczystość Zesłania Ducha św.
  2. W naszym Kościele w bocznym ołtarzu znajdują się relikwie św. siostry Faustyny. Tym relikwiom towarzyszy tez wystawy poświęcona życiu i działalności siostry Faustyny. Będzie ona udostępniona w naszym Kościele po Uroczystości Bożego Ciała. ZCHĘCAM DO OSOBISTEJ MODLITWY przed relikwiami Św. FAUSTYNY.
  3. W tym tygodniu odbędą się próby przed Bierzmowaniem:  w środę i piątek o godz. 16.00
  4. W tym tygodniu zakończymy prace przy układaniu kostki na cmentarzu. Zakończyły się również prace związane z odnowieniem budynku po starej Plebanii.
  5. W związek małżeński maja zamiar wstąpić:
    • Sebastian Bieniek kawaler zam. w Wyszynach oraz Gałecka Paulina panna zam. w Wojnówce. Zapowiedź druga.
    • Wojtkiewicz Mateusz kawaler zam. Żuromin oraz Trzaska Julia panna zam. Wiśniewo. Zapowiedź druga.
    • Szóstakowski Kamil kawaler zam. w Wyszynach oraz Świderska Paulina panna zam. w Zdrojach. Zapowiedź druga.