Ogłoszenia – IX Niedziela Zwykła – Niedziela Trójcy Świętej (04.06.2023 r.)

1. Dzisiaj odbywają się w naszej parafii Komunie św. Dziękuję Rodzicom i dzieciom Komunijnym za przygotowanie tej Uroczystości, za dar ołtarza jakim jest odnowiona monstrancja do celów liturgicznych. Dziękuję Katechetom, P. Organiście, Kościelnemu . Wszystkim, którzy dołożyli starań by ta Uroczystość była piękna z serca dziękuję.
  2. Zapraszam dzieci z Pierwszej Komunii św oraz dzieci, które odnowiły Przyrzeczenia Chrztu na Biały Tydzień. Codziennie na godz. 18.00. W Boże Ciało proszę  aby dzieci komunijne sypały kwiatkami i wzięły udział w procesji Bożego Ciała w swoich strojach komunijnych.
  3. W czwartek uroczystość Bożego Ciała. Msza św. o godz. 8.00 9.15 i 11.30. Procesja Bożego ciała odbędzie się tradycyjnie do czterech ołtarzy. Proszę o przystrojenie ołtarzy:
    • przy domu p. Rejniak – Wyszyny
    • przy domu p. Ćwik – Zdroje
    • przy domu p Żandarskich – Wola Szydłowska Wola Kolonia
    • przy domu p. Kłos-Wiśniewo
  4. Zapraszam asystę Procesyjną biel, Strażaków, wszystkich Parafian. Proszę również o przystrojenie domów na Boże Ciało.
  5. Dyrekcja naszej szkoły wraz z nauczycielami zaprasza nas w dn. 06 czerwca na Ekologiczny Piknik Rodzinny u Pileckiego. Początek od godz. 9.00. W programie atrakcje, konkursy. Przedstawienie w wykonaniu dzieci naszej szkoły i inne ciekawe wydarzenia promujące ekologię w  naszej miejscowości i okolicach.
  6. W związek małżeński maja zamiar wstąpić:
    • Jankowski Dawid kaw zam. Mława oraz Korzeniewska Paulina panna zam. Wyszyny ul Kolejowa. Zapowiedź pierwsza.
    • Łukasz Cichocki kawaler zam. Otocznia Nowa oraz Patrycja Sykulska panna zam. Zawady pa. Radzymin. Zapowiedź pierwsza.
  7. Na stronie internetowej naszej Parafii można obejrzeć i pobrać zdjęcia z dnia udzielania Sakramentu Bierzmowania.