Ogłoszenia – IX Niedziela Zwykła – Niedziela Trójcy Świętej (04.06.2023 r.)

 1. Dzisiaj odbywają się w naszej parafii Komunie św. Dziękuję Rodzicom i dzieciom Komunijnym za przygotowanie tej Uroczystości, za dar ołtarza jakim jest odnowiona monstrancja do celów liturgicznych. Dziękuję Katechetom, P. Organiście, Kościelnemu . Wszystkim, którzy dołożyli starań by ta Uroczystość była piękna z serca dziękuję.
 2. Zapraszam dzieci z Pierwszej Komunii św oraz dzieci, które odnowiły Przyrzeczenia Chrztu na Biały Tydzień. Codziennie na godz. 18.00. W Boże Ciało proszę  aby dzieci komunijne sypały kwiatkami i wzięły udział w procesji Bożego Ciała w swoich strojach komunijnych.
 3. W czwartek uroczystość Bożego Ciała. Msza św. o godz. 8.00 9.15 i 11.30. Procesja Bożego ciała odbędzie się tradycyjnie do czterech ołtarzy. Proszę o przystrojenie ołtarzy:
  • przy domu p. Rejniak – Wyszyny
  • przy domu p. Ćwik – Zdroje
  • przy domu p Żandarskich – Wola Szydłowska Wola Kolonia
  • przy domu p. Kłos-Wiśniewo
 4. Zapraszam asystę Procesyjną biel, Strażaków, wszystkich Parafian. Proszę również o przystrojenie domów na Boże Ciało.
 5. Dyrekcja naszej szkoły wraz z nauczycielami zaprasza nas w dn. 06 czerwca na Ekologiczny Piknik Rodzinny u Pileckiego. Początek od godz. 9.00. W programie atrakcje, konkursy. Przedstawienie w wykonaniu dzieci naszej szkoły i inne ciekawe wydarzenia promujące ekologię w  naszej miejscowości i okolicach.
 6. W związek małżeński maja zamiar wstąpić:
  • Jankowski Dawid kaw zam. Mława oraz Korzeniewska Paulina panna zam. Wyszyny ul Kolejowa. Zapowiedź pierwsza.
  • Łukasz Cichocki kawaler zam. Otocznia Nowa oraz Patrycja Sykulska panna zam. Zawady pa. Radzymin. Zapowiedź pierwsza.
 7. Na stronie internetowej naszej Parafii można obejrzeć i pobrać zdjęcia z dnia udzielania Sakramentu Bierzmowania.

Możesz również polubić…