Ogłoszenia – XXII NIEDZIELA ZWYKŁA (29.08.2021 r.)

                                         

  1. Za tydzień w niedzielę na sumie o godz. 11.30 w naszej parafii będziemy  świętować doroczne Dożynki dziękując Bogu i ludziom za tegoroczne zbiory. Zapraszam wszystkich Parafian szczególnie Rolników naszej parafii oraz Gości. Po zakończonej Uroczystości zapraszamy wszystkich na piknik obok świetlicy wiejskiej. W tym dniu Pan Wójt zaprasza na szczepienie w godz. od 12.00 do 14.00 . Szczepienie odbywać się będzie w świetlicy. Trzeba zabrać ze sobą dowód osobisty.
  2. W środę 1 września rocznica wybuchu II wojny światowej pamiętajmy o tych, którzy oddali życie za Ojczyznę.
  3. W środę rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego. Z racji na zagrożenie epidemiologiczne  oraz utrudnienia spowodowane pracami drogowymi w tym roku nie będzie Mszy św. na rozpoczęcie roku. W szkole również jak wiemy rozpoczęcie wedle ustalonego wcześniej porządku. Poświęcenie tornistrów pierwszoklasistów w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 9.00. Spowiedź na rozpoczęcie roku w środę czwartek  od godz. 16.00
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek sobota i niedziela miesiąca. W następną niedzielę po sumie Adoracja i Procesja Eucharystyczna. Różaniec w pierwszą sobotę miesiąca  po Mszy św. o godz. 18.00
  5. Bóg zapłać również za złożone dziś na tace ofiary na cele gospodarcze. Na początku września rozpoczną się prace związane z układaniem kostki wokół Kościoła. Całkowity koszt zakupu kostki oraz robocizny to ok 30. tyś zł. Zwracam się z prośbą do wszystkich parafian o wsparcie materialne tych prac. Będę wdzięczny za okazana pomoc materialną dla naszej parafii.
  6. Intencje mszalne.

Możesz również polubić…