Ogłoszenia – TRZECIA NIEDZIELA WIELKANOCNA (18.04.2021 R.)

  1. Dziś Niedziela Biblijna rozpoczynająca Tydzień Biblijny w którym czytamy Pismo św. Zachęcam do codziennego czytania Pisma św.
  2. Za tydzień po Mszy św. o godz. 9.00 spotkanie z kandydatami do Bierzmowania. Proszę przynieść indeksy oraz podania.
  3. Spotkanie dla dzieci komunijnych odbędzie się w pierwszą niedzielę maja po Mszy św. o godz. 9.00
  4. W tym tygodniu w sobotę będziemy przeżywać Uroczystość św Wojciecha Bpa i Męczennika, głównego patrona Polski. Msza św. wieczorem o godz. 17.00
  5. W minionym tygodniu posprzątaliśmy plac za cmentarzem. Zostały wywiezione wszystkie śmieci oraz ustawione boksy na plastik i szkło. Bardzo proszę dbajmy tam o porządek. Tam spoczywają nasi bliscy zmarli i jest to też teren poświęcony. Bardzo proszę byśmy segregowali śmieci cmentarne: szkło i plastik wrzucajmy do oznaczonych worków. Uschłe kwiaty wiązanki i wieńce składujmy obok. W ten sposób łatwiej nam będzie dbać systematycznie o porządek na cmentarzu.Za życzliwość i zrozumienie z góry dziękuje. Pracowali: p. Jerzy Jaworski, p. L. Benecki, p. G. Welenc, p B. Krasiński, p. P. Sotowicz i p. P. Gręda. Bóg Zapłać za użyczenie sprzętu , pracę i życzliwość.
  6. Od jutra rozpoczniemy prace przy układaniu kostki przed kościołem oraz na schodach Kościoła. Proszę o uwagę przy wejściu do kościoła. Możemy korzystać z wejścia bocznego. Koszt zakupu kostki i robocizna to ok 10 tyś zł. Za tydzień zbierzemy ofiary na cele gospodarcze.
  7. Z dniem jutrzejszym prace w naszej parafii zakończy p. Kościelny .Jest to jego dobrowolna decyzja podyktowana sprawami osobistymi i stanem zdrowia. Dziękuje mu w imieniu nas wszystkich za dotychczasowa sumienna dobrą prace na rzecz naszego Kościoła. Niech Bóg obdarzy łaską zdrowia i sił na dalsze lata życia. Obowiązki kościelnego będzie pełnił p. Paweł Sotowicz. Dziękuje mu za zgodę na podjęcie tych trudnych obowiązków.
  8. W związek małżeński mają zamiar wstąpić: Zaremba Paweł kaw z Otoczni N. oraz Lampkowska Ewelina panna z Głużka. Zapowiedź pierwsza.
  9. Intencje mszalne.

Możesz również polubić…