OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XXVI Niedziela Zwykła (27.09.2020 R.)

 1. Dziś po Mszy św o godz. 9.00 spotkanie sołtysów. Omówimy sprawę montażu ogrzewania w Kościele. Zapraszam również Rade Parafialną.
 2. W czwartek rozpoczyna się miesiąc październik. Czas szczególnie poświęcony modlitwie różańcowej. W naszym Kościele różaniec codziennie o godz 16.30.Po różańcu będzie odprawiana Msza św. Zapraszam na różaniec wszystkich parafian szczególnie zapraszam dzieci, które będą codziennie za uczestnictwo w Różańcu losować nagrody. Na koniec miesiąca dzieci wylosują nagrody za najlepsza frekwencje na różańcu. Stąd dzieci będa otrzymywały po różańcu karteczki różańcowe. Proszę by dzieci przychodząc na różaniec przyniosły ze sobą karteczki z imieniem i nazwiskiem. Posłużą do losowania nagród.
 3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek ,sobota i niedziela miesiąca. W piątek zapraszam dzieci i młodzież kandydatów do Bierzmowania do spowiedzi. Spowiedź od godz. 15.45.
 4. Za tydzień w niedzielę przypada nasz odpust parafialny ku Czci M. B. Różańcowej. Uroczysta Suma odpustowa o godz. 12.00, której będzie przewodniczył J.E. ks Bp Roman Marcinkowski. Po sumie , Suplikacje i Procesja eucharystyczna. Przed Sumą proszę by Panie z koła Różańcowego odmówiły Różaniec. Zapraszam Asystę procesyjną i biel wszystkich parafian i Gości.
 5. Dziękuję za ofiarę na cele gospodarcze p.Kazimierzowi z Gdańska,pochodzącemu z naszej parafii. Bóg Zapłać za dzisiejsze ofiary na cele gospodarcze.
  Zwracam się z prośbą do sołtysów o zebranie ofiar na zakup napromienników ciepła do naszego Kościoła. Jak już mówiłem koszt tych urządzeń grzewczych to 25 tyś zł. Trzeba będzie również położyć instalacje elektryczną. Napromienniki są z atestami w momencie właczenia daja ciepło strumieniowe .Jest bardzo efektywne i oszczedne.Warto włączyc się finansowo w te inwestycję. Która będzie na lata sluzyc nam i waszym dzieciom i wnukom.dziękuje za zrozumienie,ofiarność i zyczliwośc w tym zakresie.
 6. Mozna nabyć kalendarze Rolników na Rok 2021 w cenie 28 zł.
 7. Kandydaci do Bierzmowania mogą odbierac Indeksy oraz Formularze zgłoszeniowe.
 8. Za tydzień do odbioru bedą zdjęcia z I Komunii św.
  dziekuje Rodzinie z naszej parafii za chryzantemy do Kościoła. Bog zapłać.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *