Ogłoszenia – XXXII Niedziela Zwykła (06.11.2022 r.)

  1. Za tydzień po Mszy św. o godz. 9.00 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Komunii.
  2. W piątek 11-go listopada świętujemy kolejną rocznice odzyskania Niepodległości. Msze św. o godz. 9.00 i  o godz. 11.30. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. Proszę aby segregować śmieci na cmentarzu. Plastiki wrzucamy do przygotowanych pojemników zaś uschłe kwiaty bez doniczek wrzucamy na podstawioną przyczepę. Zwracam się z prośbą by w miarę możliwości zabierać śmieci do siebie.
  4. Biskup Płocki Szymon Stułkowski udzielił wszystkim diecezjanom dyspensy od pokarmów mięsnych na dzień 11-go listopada czyli na piątek.
  5. Bóg zapłać za złożone ofiary na cmentarzu w dzień Wszystkich Świętych, Radnym parafialnym za pomoc w ich zebraniu. Bóg Zapłać za ofiarę na remont kaplicy p. Elżbiecie i Romanowi Browarek, za  anonimowe Ofiary.
  6. Intencje mszalne.

Możesz również polubić…