Ogłoszenia Parafialne – XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA (04.10.2020 R.)

  1. Dziś przeżywamy Odpust ku Czci Matki Boskiej Różańcowej patronki naszej Parafii. Wdzięczny jestem za wspólna modlitwę ks Biskupowi Romanowi, przybyłym kapłanom, wszystkim parafianom oraz przybyłym Gościom. Bóg zapłać. Zachęcam do licznego udziału w codziennym Różańcu o godz. 16.30. Szczególnie zapraszam Dzieci.
  2. Za tydzień w niedzielę 11 października będziemy przeżywać Dzień Papieski pod hasłem: „TOTUS TUUS”. Po każdej Mszy św odbędzie się kwesta na rzecz uzdolnionej ale niezamożnej młodzieży. Jest to żywy pomnik budowany św Janowi Pawłowi . Ten dzień jest szczególny bo przypada w 100 rocznicę Urodzin Papieża Polaka.
  3. W poniedziałek wspomnienie św. siostry Faustyny Kowalskiej. W środę wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.
  4. Za tydzień w niedziele po Mszy św o godz. 9.00 spotkanie formacyjne z dziećmi i Rodzicami , którzy przygotowują się do Komunii św. Za dwa tygodnie spotkanie z kandydatami do Bierzmowania.

Również za tydzień na sumie odbędzie się Msza św w intencji Druhów Strażaków z jednostki w Wyszynach oraz zaległe poświecenie wozu Strażackiego. Zapraszam do wspólnej modlitwy w ich intencji.

  1. W ubiegłą niedziele odbyło się spotkanie z Sołtysami poszczególnych wiosek. Podjęli się pomóc w zbiórce dobrowolnych ofiar na zakup ogrzewania w naszym Kościele. Proszę by ofiary składać za ich pośrednictwem. Otrzymali oni ode mnie zeszyt z pieczątka Parafii. Tam można odnotować swój podpis i ofiarę. Zachęcam każdą Rodzinę z naszej parafii o włączenie się w tak ważna i potrzebną inwestycję w Kościele. Na takie inwestycje niestety dotację nie są przewidziane. Tak więc zależy to od naszej dobrej woli i ofiarności. Bóg zapłać za ofiary na cele gospodarcze: p. Stanisławowi Stefańskiemu z Dąbku oraz p. Gadomskim ze Zdrojów.
  2. Dziś pierwsza niedziela miesiąca po Sumie Odpustowej Adoracja i procesja Eucharystyczna.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *