Ogłoszenia – XI Niedziela Zwykła (16.06.2024 r.)

  1. W piątek 21 czerwca zakończenie roku szkolnego. W mieniu własnym i Dyrekcji szkoły zapraszam na Msze św. dziękczynną za mijający rok  szkolny i katechetyczny do kościoła na godz. 9.00. Dzieci i młodzież rozpoczną wakacje. Niech to będzie czas odpoczynku ale i rozwagi. Niech dzieci młodzież pamiętają gdziekolwiek będą spędzać wakacje o obowiązku niedzielnej Mszy św.
  2. Za tydzień w sobotę rozpocznę dwutygodniowy urlop. W sobotę  msza św.o godz. 16.00. Od 24 czerwca Msze św. w tygodniu będą odprawiane o godz. 17.00. Wszelkie sprawy kancelaryjne proszę zgłaszać Księdzu  zastępującemu przed lub po Mszy św. wieczornej.
  3. Dziś po Mszy św. o godz. 9.15 spotkanie z kandydatami do Bierzmowania.
  4. W tym tygodniu w poniedziałek przypada Uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela w sobotę zaś Uroczystość św. Piotra i Pawła.
  5. W związek małżeński mają zamiar wstąpić:
    • MACIEJ RUTKOWSKI,  kaw. Zam. Konopki oraz ANTCZAK MAJA, panna zam. Dąbek. Zapowiedź pierwsza.
    • WROŃSKI KONRAD kaw. Zam. Zwoleń oraz BOGUCKA MILENA panna. Zam. Dąbek. Zapowiedź pierwsza.

Możesz również polubić…