Ogłoszenia – X Niedziela Zwykła (09.06.2024 r.)

  1. W tym tygodniu w czwartek 13 dzień miesiąca. Zapraszam na nabożeństwo i Procesje Fatimską o godz. 18.00
  2. Kończymy dziś Misje św. Bóg Zapłać wszystkim, którzy skorzystali z łaski misyjnej spowiedzi i komunii św. i odnowili swoja wieź z Chrystusem. Dziękuję O. Misjonarzowi za przeprowadzenie tych Misji. Bóg Zapłać p. Organiście Kościelnemu i liturgicznej Służbie ołtarza i lektorom.
  3. Za tydzień po Mszy św. o godz. 9.15 spotkanie z kandydatami do Bierzmowania.
  4. W tym tygodniu we wtorek wspomnienie św. Barnaby Apostoła w środę Błogosławionych męczenników Płockich- Antoniego Juliana Nowowiejskiego oraz Bpa Leona Wetmańskiego i towarzyszy, w czwartek św. Antoniego z Padwy i w piątek Bł. Michała Kozala Bpa Męczennika.
  5. Intencje mszalne.

Możesz również polubić…