Ogłoszenia – XXIX Niedziela Zwykła (16.10.2022 r.)

  1. Dziś w całym Kościele przeżywamy Niedzielę Papieską pod hasłem :”Blask Prawdy”. Po Mszach św. do Puszek będziemy mogli złożyć dobrowolne ofiary na rzecz fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  2. W sobotę przypada wspomnienie św. Jana Pawła II. Różaniec ofiarujemy w intencjach papieskich.
  3.  Można już zamawiać wypominki i Msze św. na następny rok. Niech nasza miłość do zmarłych wyraża się również w naszej modlitewnej pamięci o nich.
  4. Zadbajmy o porządek nie tylko na grobach bliskich ale również na wysypisku cmentarnym segregując śmieci. Plastiki  wrzucajmy do pojemników, uschłe wieńce kwiaty składajmy na boku. Wszelkie prace na cmentarzu oraz niwelowanie starych grobów proszę zgłaszać do ks. Proboszcza.
  5. Zakończyliśmy prace związane z odnowieniem Kaplicy Cmentarnej. Dziękuję Panu Grzegorzowi Klimek  z Wiśniewa oraz  Panu Krzysztofowi Klickiemu, którzy wykonali te prace za wszelka pomoc i życzliwość. Koszt tych prac wraz z materiałami budowlanymi i robocizną wyniósł 20 tyś. zł. Ofiary, które zbierzemy na cmentarzu w dzień Wszystkich Świętych przeznaczymy na pokrycie kosztów związanych z tym remontem.
  6. Intencje mszalne.

Możesz również polubić…