Ogłoszenia – V Niedziela Wielkanocna (28.04.2024 r.)

  1. W środę rozpoczynamy miesiąc maj-miesiąc maryjny. W naszym kościele codziennie będzie odprawiane nabożeństwo majowe po Mszy św. O godz. 18.00. Zachęcam do gromadzenia się na nabożeństwie majowym przy figurkach i krzyżach w naszych miejscowościach.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek, sobota oraz niedziela miesiąca. Różaniec oraz nabożeństwo majowe w pierwsza sobotęmiesiąca o godz. 17.30 .W przyszłą niedzielę Majowe po Mszy św. o godz. 11.30 i procesja Eucharystyczna.
  3. Za dwa tygodnie w niedziele 12 maja odbędzie się w naszej Parafii wizytacja KsBiskupa. Ze względu na te uroczystość Msze św będą odprawione w Kościele o godz. 9.00 i 12.00. Odbedzie się również modlitwa na cmentarzu za naszych zmarłych, Ks Bp poświęci nowy Krzyż na cmentarzu oraz zaplanowane jest o godz. 11.15 spotkanie z grupami parafialnymi. W południe Suma Ingresowa i sprawozdanie Ks. proboszcza z dotychczasowych prac. Zapraszam już dziś wszystkich Parafian ,Szkoły w Wyszynach i Wiśniewie Dh. Strażaków,  Koła Różańcowe,Koła Gospodyń, osoby starsze chore.Szczegóły podam za tydzień. Byłbym wdzięczny, gdyby Parafianie zechcieli pomóc w przygotowaniu Kościoła na tę Uroczystość.
  4. 1 maja w środę Msze św. w naszym Kościele o godz. 9.00 i 11.30
  5. W piątek 3-go Maja Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski. W tym dniu Msze św.o godz.9.00 i 11.30 z udziałem Druhów Strażaków i pocztów sztandarowych.Modlitwa w ich intencji z racji Patrona św. Floriana.
  6. Intencje mszalne.

Możesz również polubić…