Ogłoszenia – III Niedziela Adwentu (17.12.2023 r.)

1. Trzeci tydzień Adwentu poświęcony jest modlitwom o życie chrześcijańskie w rodzinach. Modlimy się za nasze kościoły domowe aby były szkolą miłości i przebaczenia.
  2. Dzisiejsza niedziela jest zwana Niedziela Radości. Stąd w wieńcu adwentowym jest różowy kolor świecy oraz różowy kolor szat liturgicznych. Wskazuje to na radość z bliskiego już Święta Narodzenia Pańskiego.
  3. Dziś 17 grudnia rozpoczynamy druga część adwentu przygotowującą nas bezpośrednio na czas Bożego Narodzenia. Dziś odbędzie się spotkanie opłatkowe dla Kół Żywego Różańca po Mszy św. o godz. 9.15.
  4. Zachęcam do zgłaszania chorych, których odwiedzę  przed świętami w piątek 22 grudnia
  5. Za tydzień w niedzielę przypada Wigilia. Msze święte zostaną odprawione rano o godz. 8.00 oraz 9.15. Mszy św. o godz. 11.30 nie będzie.