Ogłoszenia – IV Niedziela Wielkiego Postu (10.03.2024 r.)

1. W tym tygodniu w sobotę  16 marca odbędzie się w naszej Parafii Wielkopostny Dzień Skupienia połączony ze spowiedzią św. Msze św.:  o godz. 9.00, 11.00 i o godz. 17.00.
  2. Spowiedź w sobotę przed i w trakcie mszy św. W sobotę na godz. 9.00 i 11.00 zapraszam do spowiedzi Kandydatów do Bierzmowania oraz dzieci szkolne. Dzień Skupienia poprowadzi ks. Prałat Ryszard Kamiński z Mławy. Po Mszach św. w kruchcie Kościoła będzie można nabyć za dobrowolną ofiarą dwie książki Ks Prałata: „Warto Wierzyc” oraz „Warto mieć Nadzieję”. Ofiary które złożymy na tace w sobotę przeznaczone będą dla Ks. Rekolekcjonisty.  Zapraszam i zachęcam do udziału w spowiedzi byśmy mogli też duchowo się przygotować do przeżycia Świąt Zmartwychwstania Pańskiego.
  3. Dziękuję za ofiary na kwiaty do grobu pańskiego: Wola Kolonia 800 zł; K.Ż. R.- Dąbek 320 zł; mieszkańcy Wyszyn ulice kościelna, główna i przyległe (po prawej stronie Kościoła) – 940 zł. Ofiary na cele gospodarcze złożymy w Niedzielę Palmową 24 marca.
  4. Dziś po Mszy św. o godz. 9.15 spotkanie z kandydatami do Bierzmowania.Za tydzień po Mszy św. o godz. 9.15 spotkanie z dziećmi i Rodzicami przed Komunią św.
  5. PROGRAM DNIA SKUPIENIA 16 MARCA 2024 (SOBOTA):
    • GODZ. 9.00 – MSZA ŚW Z NAUKĄ DLA WSZYSTKICH (SPOWIEDŹ DLA DZIECI I KANDYDATOW DO BIERZMOWANIA)
    • GODZ. 11.00 – MSZA ŚW Z NAUKĄ DLA WSZYSTKICH (SPOWIEDŹ DLA WSZYSTKICH)
    • GODZ. 17.00 – MSZA ŚW Z NAUKĄ DLA WSZYSTKICH; SPOWIEDŹ