Ogłoszenia – III Niedziela Wielkiego Postu (03.03.2024 r.)

1. Za tydzień w niedzielę po Mszy św. o godz.9.15  spotkanie z kandydatami do Bierzmowania. (Klasy VII i VIII)
  2. 16 marca w sobotę w naszej Parafii odbędzie się dzień Spowiedzi Wielkopostnej.
  3. W poniedziałek będziemy przeżywać święto Kazimierza Królewicza.
  4. W tym roku w piątek (22.03) przed Niedzielą Palmową  odbędzie się w naszej Parafii tradycyjna droga Krzyżowa ulicami naszej miejscowości. Zmieniona zostanie nieco trasa przemarszu.
  5. Można nabywać jeszcze baranki Wielkanocne w ramach Jałmużny Wielkopostnej.
  6. Bóg Zapłać za ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego: K.Ż.R- Wyszyny 200 zł, Wyszyny -od p. Merchel po lewej stronie Kościoła-380 zł.
  7. W tym tygodniu przekazaliśmy do renowacji Feretron Procesyjny, którym opiekują się mieszkańcy Dąbku. Rozpoczęły się również prace nad nowym miejscem Przewodniczenia dla Kapłana w Prezbiterium. Po skończonych pracach podam szczegóły.