Ogłoszenia – XIX Niedziela zwykła (13.08.2023 r.)

  1. Za tydzień  w niedzielę na Mszy św. o godz. 11.30 będziemy modlić się w 103 rocz. śm. za poległych żołnierzy  oraz Ks. Szulborskiego, którzy spoczywają przy naszym Kościele.
  2. We wtorek 15 sierpnia  w Uroczystość Wniebowzięcia Matki Bożej (Matki Bożej Zielnej). Msze św. o godz.:  8 00.- za Parafian , 9.15 i 11.30 . Po Mszach św. poświecenie ziół i kwiatów.
  3. We wtorek też przypada 103 rocznica Cudu nad Wisłą oraz święto Wojska Polskiego. Pamiętajmy w naszych modlitwach o tych ,którzy oddali życie za Ojczyznę w wojnie Polsko-Bolszewickiej 1920 r.
  4. Bardzo dziękuje mieszkańcom ul. Głównej oraz przyległym ulicom za remont Figurki obok cmentarza. Dziękuje za inicjatywę i zebrane ofiary na ten cel, a tym którzy bezpośrednio pracowali przy odnawianiu figurki za pracę i poświęcony czas oraz za zaangażowanie składam szczególne podziękowania. Każda figurka jest świadectwem wiary naszych przodków i o naszej wierze, stąd ważne jest byśmy o takich miejscach pamiętali i o nie dbali. Niech Bóg to piękne dzieło pobłogosławi i wynagrodzi. Bóg Zapłać.
  5. Intencje mszalne.

Możesz również polubić…