Ogłoszenia – II Niedziela Adwentu (10.12.2023 r.)

  1. Kończymy dziś rekolekcje. Dziękuje Ks. Dr. Wojciechowi Kućko za przeprowadzenie Rekolekcji, wszystkim kapłanom za pomoc i spowiedź. Tym, którzy byli i skorzystali z tego czasy łaski Bóg zapłać.
  2. We środę wspomnienie św Łucji dz. M.,w czwartek św. Jana od Krzyża.
  3. Są jeszcze do nabycia świece wigilijne.
  4. Proszę zgłaszać chorych, których odwiedzę w piątek przed świętami.
  5. Pan Wójt Jacek Świderski serdecznie zaprasza wszystkich Seniorów z terenu Gminy Stupsk na Wigilię Seniora, która odbędzie się w niedzielę 17 grudnia 2023r. o godz. 15.00 w świetlicy wiejskiej w Zdrojach. Osoby zainteresowane spotkaniem proszone są, aby zgłaszały się do sołtysów lub Gminnej Biblioteki Publicznej w Stupsku.
  6. Intencje mszalne.

Możesz również polubić…