Ogłoszenia – XXIII Niedziela Zwykła (10.09.2023 r.)

1. W następną niedzielę po Mszy św. o godz. 9.15 spotkanie z dziećmi i Rodzicami przed Pierwszą i Generalną Komunią. Dzieci w niedzielę po Mszy św. będą. otrzymywać karteczki- pamiątki.
  2. Za tydzień w niedziele po Mszy św. o godz. 9.15 Nabożeństwo do św. Stanisława Kostki. Patrona dzieci i młodzieży
  3. We środę 13 dnia miesiąca września zapraszam na nabożeństwo fatimskie po Mszy św. o godz. 18.00 Różaniec i procesja fatimska.
  4. W sobotę 16 września odbędzie się Pielgrzymka dzieci i młodzieży do Rostkowa i Przasnysza. Wyjazd o godz. 9.00 rano sprzed szkoły w Wiśniewie a następnie sprzed Kościoła w Wyszynach.
  5. W następnym Roku Ks. Bp. Mirosław Milewski odbędzie w naszej parafii wizytację Kanoniczną.
  6. Jeszcze raz wyrażam swoje podziękowania za organizacje tegorocznych Dożynek parafialnych. Wszystkim za pomoc i zaangażowanie serdeczne Bóg Zapłać. Pan Starosta Powiatu kieruje do naszych parafian Podziękowanie za udział w dożynkach Wojewódzkich i Diecezjalnych.: ”Dziękujemy za godne reprezentowanie Powiatu Mławskiego oraz dekanatu Mławskiego Wschodniego podczas Dożynek Województwa MAZOWIECKIEGO I DIECEZJI Płockiej które odbyły się 27 sierpnia 2023 w Bieżuniu. Państwa zaangażowanie jest nieocenione. Serdeczne Bóg zapłać”. Starosta Jerzy Rakowski.
  7. Aktualnie trwają prace przy remoncie schodów prowadzących do kancelarii parafialnej oraz zostanie położona kostka z Kancelarii do kościoła. Za utrudnienia przepraszamy.
  8. Dziś w Markowej na Lubelszczyźnie odbywają się uroczystości beatyfikacyjne Rodziny Ulmów. Od dziś możemy za ich przyczyną modlić się do Boga w naszych intencjach.