Ogłoszenia – IX Niedziela Zwykła (02.06.2024 r.)

  1. Dziękuję za przygotowanie czterech ołtarzy na Boże Ciało poszczególnym wioskom:  mieszkańcom Wyszyn, Zdroi, Woli Kolonii i Woli Szydłowskiej oraz mieszkańcom Wiśniewa. Asyście, Strażakom, dzieciom pierwszokomunijnym, które sypały kwiatkami, ministrantom wszystkim za wspólną modlitwę.
  2. W piątek przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, a w sobotę Wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny. Jest to pierwszy piątek miesiąca
  3. W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Po Mszy św. o godz. 18.00 poświęcenie wianków i Procesja Eucharystyczna.
  4. We środę rozpoczynamy w naszej parafii misje św. Program Misji dostarczyłem każdemu do domu. Proszę o zapoznanie się i skorzystanie z łaski sakramentu spowiedzi misyjnej. Msze św. od środy do soboty w godz. 9.00, 11.00 i 18.00. Spowiedź w ciszy przed mszą św. od czwartku do soboty. W piątek wyjazdy do chorych. Proszę o zgłaszaniechorych. Dzieci szkolne przychodzą w czwartek i piątek na godz. 9.00. zaśkandydaci do bierzmowania w czwartek i piątek na godz. 18.00. W sobotę o godz.9.00 błogosławieństwo małych dzieci i o godz. 10.30 Różaniec na cmentarzu za zmarłych. W niedzielę porządek mszy niedzielny i zakończenie Misji. Modlitwa przy krzyżu misyjnym. Ofiary, które złożymy na tacę za tydzień w niedzielę przeznaczone będą dla Ojca Misjonarza.
  5. W związek małżeński mają zamiar wstąpić:
    • Pliszka Piotr, kaw. zam. Otocznia oraz Brzezicka Joanna panna zam. Mława. Zapowiedź druga.
  6. Intencje mszalne.

Możesz również polubić…