Ogłoszenia – XXII Niedziela Zwykła (03.09.2023 r.)

  1. Dziś na Mszy św. o godz. 11.30 będziemy dziękować Bogu i ludziom za tegoroczne zbiory w ramach Parafialnych Dożynek. Bardzo dziękuję  wszystkim którzy przyczynili się do zorganizowania tegorocznych dożynek. Bóg zapłać mieszkańcom i sołectwu Wyszyny za wieniec dożynkowy bochen chleba, dary oraz organizację tegorocznych dożynek. Dziękuje Kołom Gospodyń z  oraz Wyszyn, Trzcianki, Zdroi oraz Wiśniewa za przygotowanie potraw dożynkowych oraz Pikniku. Dziękuję Sołectwom za wypieczenie ciast. Panom Wójtom ze Stupska i Szydłowa za obecność wspólna modlitwę. Wszystkim Sołtysom Rolnikom kapłanom i tym, którzy pomagali w przygotowaniu bardzo dziękuję.
  2. Za tydzień w niedzielę na Mszy św. o godz. 9.15 poświęcenie tornistrów dla pierwszoklasistów. W każdą niedzielę Msza św. o godz. 9.15 będzie odprawiana z obecnością dzieci szkolnych. Po  Mszy św. będą  rozdawane dzieciom karteczki- pamiątki Mszy św.
  3. Pierwsza Komunia w naszej parafii za rok(2024) odbędzie się 26 maja na Mszy św. o godz. 11.30. Zaś Komunia Generalna również 26 maja na Mszy św. o godz. 9.15.
  4. Zapisy dzieci do Pierwszej komunii św. oraz Odnowienia Przyrzeczeń kl. III oraz IV, w niedzielę 17 września po Mszy o godz 9.15. Zapraszam dzieci Komunijne z Rodzicami.
  5. W piątek przypada Uroczystość Narodzenia Najśw. Maryi Panny. Matki Bożej Siewnej. Msze św. wieczorem o godz. 18.00.
  6. Jutro Msza św. na rozpoczęcie Roku szkolnego i Katechetycznego o godz. 9.00.
  7. Intencje mszalne.

Możesz również polubić…