Ogłoszenia Jedenasta Niedziela Zwykła – 13.06.2021 r.

 1. Dziś 13 dzień miesiąca. Po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu oraz adoracja i procesja Fatimska. Przed Msza św o godz. 11.00 odmówimy Różaniec.
 2. Od następnej niedzieli Biskupi Polscy znoszą we wszystkich diecezjach dyspensy od uczestnictwa w niedzielnych i świątecznych Mszach św. Powoli tez znoszone zostały limity wiernych w Kościołach. Możemy w pełni bez strachu i obaw brać udział w niedzielnych Mszach św. Zawsze również można stanąć na zewnątrz świątyni. W naszej parafii planujemy pozostawienie trzech Mszy św, tak jak to było do tej pory z przesunięciem Mszy św. z godz. 9.00 na 9.15 tak by można spokojnie wyjść ze świątyni oraz odczytać wypominki i powrócić do pacierza, który odmawialiśmy przed epidemią. O czasie tych zmian powiadomię jeszcze parafian.
 3. Apeluję by wszystkie prace ,które wykonywane są na cmentarzu parafialnym były dokonywane po wcześniejszym zgłoszeniu do kancelarii parafialnej. Zwracam się z prośba o dbanie o porządek na cmentarzu i segregację odpadów cmentarnych.
 4. W związek małżeński maja zamiar wstąpić:
  • Jarczewski Zbigniew kaw zam. Złotopole oraz Fabisiak Karolina panna, zam. Zdroje. Zapowiedź druga
  • Wozniak Dariusz, kawaler zam. Dobrogosty par Dzierzgowo oraz Dominika Welenc panna zam. w Wyszynach . Zapowiedź druga.
  • Wróblewski Jakub zam. Dąbek oraz Jakubowska Karolina, panna zam. Dąbek. Zapowiedź druga.
  • Wieczorek Konrad kawaler zam. Strzałkowo pa.r Stupsk oraz Jarzębska Adriana panna zam. Wola Kolonia. Zapowiedź pierwsza.
 5. Intencje mszalne.

Możesz również polubić…