Ogłoszenia – XXVIII Niedziela Zwykła (15.10.2023 r.)

  1. Dziś w całym Kościele przeżywamy Niedzielę Papieską pod hasłem :”Jan Paweł II -cywilizacja Życia”. Po Mszach św. do Puszek będziemy mogli złożyć dobrowolne ofiary na rzecz fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia. Za tydzień niedziela misyjna.
  2. W sobotę 21 października o godz. 16.00 zapraszam mieszkańców Wyszyn oraz pozostałych parafian na wspólny Różaniec przy odnowionej Figurze przy cmentarzy na ul Głównej. Różaniec poprowadzi siostra Nulla cudownie uzdrowiona za wstawiennictwem Bł. kard Wyszyńskiego. Wtedy dokonamy poświęcenia odnowionej Figurki.
  3. W następną niedzielę w naszej parafii będziemy gościć s. Nullę. Opowie ona o swoim cudownym uzdrowieniu. Cud ten był podstawą do beatyfikacji Prymasa Tysiąclecia. Po mszy św. przed kościołem będzie można nabyć książkę ;” Cud kard. Wyszyńskiego. Uzdrowienie s. Nulli”
  4. Można już zamawiać wypominki i Msze św. na następny rok. Niech nasza miłość do zmarłych wyraża się również w naszej modlitewnej pamięci o nich.
  5. Zadbajmy o porządek nie tylko na grobach bliskich ale również na wysypisku cmentarnym segregując śmieci. Plastiki  wrzucajmy do pojemników, uschłe wieńce kwiaty składajmy na boku. Wszelkie prace na cmentarzu oraz niwelowanie starych grobów proszę zgłaszać do ks. Proboszcza.
  6. W związek małżeński mają zamiar wstąpić:
    • Marcin Stanisław Stachowicz zam. Kęcice par Lipowiec oraz Dominika Gadomska zam. Wyszyny ul Kolejowa. Zapowiedź druga
  7. Intencje mszalne.

Możesz również polubić…