Ogłoszenia – XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA (10.10. 2021 r.)

  1. Dziś przeżywamy Dzień Papieski pod hasłem NIE LĘKAJCIE SIĘ. Po każdej Mszy św. przed kościołem będzie można do puszki złożyć dobrowolną ofiarę na rzecz uzdolnionej ale ubogiej młodzieży w ramach fundacji Dzieło  NowegoTysiąclecia jako żywy pomnik dla św. Jana Pawła II. Zebrane ofiary nasza parafia przekaże na rzecz tej Fundacji.
  2. Dziś  na Mszy św  po Mszy św. o godz. 9.00 spotkanie z dziećmi i rodzicami przed Komunią św. W następną niedzielę zapisy do Bierzmowania. Po Mszy św o godz. 9.00
  3. Trwa miesiąc październik. Dziękuje wszystkim dzieciom,  parafianom za  udział w nabożeństwie różańcowym i zachęcam do odmawiania Różańca także w domu i w rodzinie.
  4. Wszystkim Uczniom Wychowawcom Nauczycielom Katechetom Dyrekcji naszych szkół składam serdeczne życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej i zapewniam o mojej pamięci.
  5. W tym tygodniu trwały prace na cmentarzu. Dziękuje p. Radkowi Struzińskiemu i p. Sołtysowi za wywiezienie gruzu i kamieni po starym ogrodzeniu. W przyszłości planujemy ogrodzić cmentarz. Również zakończyliśmy prace przy kostce wokół Kościoła. Dziękuję wszystkim, którzy pracowali parafianom i nie tylko. Szczególnie p. Michałowi Derlatce.
  6. Od następnej niedzieli w kancelarii lub po Mszy św.  można zamawiać intencje i wypominki na następny rok.
  7. Taca, która zbierzemy za tydzień zgodnie z decyzja Ks Bpa jest przeznaczona na cele misyjne.
  8. Intencje mszalne.

Zwracam się z apelem o zakładanie w Kościele maseczek oraz dezynfekcję rak .

Kancelaria czynna oprócz niedzieli codziennie przed godz. 16.00. Msze św.  w tygodniu są odprawiane o 17.00

Możesz również polubić…